Utworzono dnia 16.02.2021

W dniu 16.02.2021r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Wszystkie dzieci już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. W tym dniu przedszkolaki przemieniły się w kosmonautów, kosmitów, ufoludki, gwiazdki, księżniczki, wróżki,  oraz wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było trudno. Wspólnie z dziećmi przebrały się również Panie nauczycielki. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy”, „labada” i wiele innych wesołych utworów.  Jednym słowem zabawa na 102!!!.  Bal był niezapomnianym przeżyciem dla naszych przedszkolaków i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Bal

Utworzono dnia 16.02.2021, 14:20