Wizyta w Bibliotece

Utworzono dnia 02.03.2020

28 lutego nasza grupa wraz z Biedronkami wybrała się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Trąbkach Wielkich. Gdy dotarliśmy na miejsce pani Kasia miała już przygotowane dla nas kolorowe poduszki do siedzenia, na których z uwagą słuchaliśmy pani kustosz, która czytała nam książkę pod tytułem "Dziwolągi". Rozmawialiśmy sobie o ekologii, dbaniu o otaczające nas środowisko. Po lekturze zabraliśmy się do pracy nad makietą lasu, którą przygotowali dla nas uczniowie szkoły podstawowej. W pierwszym etapie „sprzątaliśmy” las ze wszystkich śmieci, a w drugim zasiedliliśmy go zwierzętami (wszystko oczywiście w postaci naklejek). W nagrodę za efektywną pracę mieliśmy możliwość pobawić się naszymi ulubionymi robocikami – okazało się, że sterowanie nimi to wcale nie taka prosta sprawa.

Dziękujemy bardzo za ciekawe zajęcia.

Wizyta w Bibliotece

Utworzono dnia 02.03.2020, 19:59