Innowacje "Bajki-rysowajki"

Utworzono dnia 05.10.2017, 20:02

Z nowym rokiem szkolnym rozpoczęliśmy naszą innowację pedagogiczną "Bajki-rysowajki", której celem są wspólne spotkania z rodzicami i ich dziećmi, wspólne spędzanie czasu podczas słuchania bajki terapeutycznej oraz wykonywanie pracy plastycznej do podanego tematu. Jak zwykle nasi Rodzice nas nie zawiedli. Tym razem grono było liczne, za co bardzo dziękujemy. Najpierw dzieci wysłuchały bajki "Mamo, tato naucz mnie życzliwości", której tematem była umiejętność dzielenia się zabawkami z rówieśnikami. Korzystając z darów jesieni, rodzice wraz z dziećmi wykonali "zabawkę" z kasztanów, żołędzi i liści oraz jak się okazało także z innych elementów. Efekty pracy były zaskakujące, co mozna zobaczyć na zdjęciach.