Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

KADRA

DYREKTOR PRZEDSZKOLA: mgr Anna Tysler - nauczyciel dyplomowany

 

I KADRA PEDAGOGICZNA:

 

BUDYNEK PRZY ULICY PARKOWEJ 13

ŻABKI:

mgr Agnieszka Krawczyk  - nauczyciel dyplomowany

mgr Dorota Pstrong - nauczyciel stażysta

   pomoc n-la: Katarzyna Szczechowska

ZAJĄCZKI:

lic. Magdalena Duda - nauczyciel mianowany

lic. Żaneta Sokół - nauczyciel stażysta

   pomoc n-la: Krystyna Wawrynowicz

TYGRYSKI:

lic. Katarzyna Kaźmierczaka - nauczyciel stażysta

mgr Monika Wojtaś - nauczyciel stażysta

   pomoc n-la: Agnieszka Olszewska

KANGURKI:

mgr Izabela Krupińska - nauczyciel dyplomowany

mgr Ewelina Smukała - nauczyciel stażysta

   pomoc n-la: Monika Smyk

 

BUDYNEK PRZY ULICY SPORTOWEJ 19

BIEDRONKI:

mgr Karolina Dufke - nauczyciel kontraktowy

dr Danuta Mokrosińska  - nauczyciel mianowany

   pomoc n-la: Monika Ziemian

MOTYLKI:

mgr Kamila Jędras  - nauczyciel stażysta

mgr Patrycja Jurczyńska-Fedak - nauczyciel dyplomowany

   pomoc n-la: Żaneta Kopeć

JEŻYKI:

mgr Jolanta Kuczkowska - nauczyciel dyplomowany

mgr Marta Wilczewska  - nauczyciel kontraktowy

   pomoc n-la: Agnieszka Płaza

WILCZKI:

mgr Celina Kitowska - nauczyciel dyplomowany

mgr Aleksandra Kulas - nauczyciel kontraktowy

mgr Agnieszka Kozieniec - nauczyciel kontraktowy

   pomoc n-la: Karolina Budych

LISKI:

mgr Angelika Dąbek - nauczyciel dyplomowany

mgr Izabela Fierek - nauczyciel kontraktowy

   pomoc n-la: Oliwia Animucka

SÓWKI:

mgr Aleksandra Knitter - nauczyciel kontraktowy

mgr Agnieszka Sławska - nauczyciel dyplomowany

   pomoc n-la: Anna Dajda

 

Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej - mgr Anna Walacik - nauczyciel mianowany

Nauczyciel języka angielskiego - mgr Katarzyna Koss - nauczyciel kontraktowy / mgr Marta Wilczewska - nauczyciel kontraktowy

Nauczyciel religii - mgr Renata Szalewicz - nauczyciel dyplomowany

Psycholog - mgr Magdalena Berg - nauczyciel kontraktowy

Logopeda - mgr Celina Kitowska - nauczyciel dyplomowany / mgr Mirosława Muńska - nauczyciel dyplomowany

 

II PRACOWNICY NIEPEDAGOGICZNI:

Referent ds. kancelaryjnych: Aleksandra Kozak

Intendent:  Żaneta Dubiella

Pracownicy kuchni: Elżbieta Szurgocińska, Elżbieta KujachCelina Stankiewicz, Elżbieta Maćkowska, Sylwia Kowalewska

Personel sprzątający: Anita Czaja, Anna PreśWioletta Bara, Justyna Matuszkiewicz

Konserwator: Piotr Ziemian

Dozorca: Jacenty Kotwa