Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

 


 

 

 

 

 

 

Wewnątrzprzedszkolny Konkurs Plastyczny "Niezapominajki to są kwiatki z bajki"

czerwiec 2018r.

I miejsce:

"Żabki", "Tygryski", "Biedronki" oraz "Sówki"

Konkurs plastyczno-techniczny "Moja ulubiona postać z twórczości Jana Brzechwy" (dla gr. "Żabki" i "Tygryski")

maj 2018r.

I miejsce:

"Żabki" oraz "Tygryski"

Konkurs plastyczny "Moja ojczyzna w kolorach"

maj 2018r.

W kategorii 5 latków

 I miejsce Agata Adamczyk

W kategorii 6 -latków 

 I miejsce Oliwia Bachusz

 III miejsce Marcel Latoszewski

W kategorii 7 - latków 

II miejsce Michalina Drejer

III miejsce Amelia Rybicka

Konkurs plastyczny "Portret Jana Brzechwy" (dla gr. "Biedronki" i "Sówki")

maj 2018r.

I miejsce Emilia Bianga

II mijesce Anita Kowalska i Izabela Bartosewicz

III miejsce Adam Ossowski

Konkurs "Pokaz mody z wykorzystaniem barw narodowych"

Gminne Obchody Święta Flagi w Trąbkach Wielkich

 maj 2018r.

III miejsce:

Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich

Konkurs ekologiczny (plastyczny) dla wszystkich grup w przedszkolu

"Coś z niczego" - tematyka wiosenna

 maj 2018r.

 

I miejsce:

"Żabki", "Tygryski", "Biedronki" oraz "Sówki"

Gminny XX Konkurs Kronikarski

"O GĘSIE PIÓRO" im. Lidii Orzechowskiej

w kategorii kronik szkolnych i organizacji samorządowych 

kwiecień 2017r.

 

Nasze Panie Kronikarki: Agnieszka Krawczyk i Angelika Dąbek, wzięły udział w

XX Gminnym Konkursie Kronikarskim: "O Gęsie Pióro im. Lidii Orzechowskiej".

Zwyciężyły w kategorii - za zastosowanie w kronice najbardziej oryginalnego elementu.

Serdecznie gratulujemy!

Konkurs ekologiczny dla wszystkich grup w przedszkolu (plastyczno-techniczny)

"Kapelusz Pani Wiosny"

 kwiecień 2018r.

 

I miejsce:

"Żabki", "Tygryski", "Biedronki" oraz "Sówki"

        

Gminny Konkurs "Jan Brzechwa w słowie i obrazie"

w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trąbkach Wielkich 

6.04.2018r.

 

WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO:

Kategoria I   4-latki

I miejsce  - Zofia Chmura ("ŻABKI")

        

Kategoria II  5-latki

I miejsce -   Marta Kozak ("TYGRYSKI")

              

Kategoria III 6-latki

III miejsce – Filip Stech ("BIEDRONKI")

               

Kategoria IV  7-latki

II miejsce – Ewa Laskowska ("SÓWKI")

    

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO:

Kategoria czterolatki:

III miejsce: Alicja Balmas ("ŻABKI")

                   

Kategoria pięciolatki:

I miejsce:     Agata Dąbek ("TYGRYSKI")  

II miejsce:   Witold Koss  ("TYGRYSKI")       

 

Kategoria sześciolatki:

I miejsce:    Zuzanna Stawarz ("BIEDRONKI")

II miejsce:  Oliwia Gawryjołek ("BIEDRONKI")

        

Kategoria siedmiolatki:

I miejsce:     Matylda Zulewska ("SÓWKI")

II miejsce:  Jan Kurek ("SÓWKI")


 

 

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursów i życzymy dalszych sukcesów. Pragniemy również podziękować nauczycielom za przygotowanie dzieci do występów oraz rodzicom za pomoc.        

Eliminacje do Gminnego Konkursu Recytatorskiego "Jan Brzechwa w słowie i obrazie"

 

w Przedszkolu im. J. Brzechwy w Trąbkach Wielkich 26.03.2018r.

 

Do konkursu zgłoszono 14 dzieci z 4 grup przedszkolnych w czterech kategoriach wiekowych. W konkursie wzięło udział 13 uczestników.

Do Gminnego Konkursu zakwalifikowali się:

kat. 4-latki: Zofia Chmura ("Żabki")

kat. 5-latki: Marta Kozak ("Tygryski")

kat. 6-latki: Filip Stech ("Biedronki")

kat. 7-latki: Ewa Laskowska ("Sówki")

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki 6.04.2018r.

Wszystkim uczestnikom Eliminacji gratulujemy.          

XVII Powiatowy Przegląd Jasełek i Widowisk Obrzędowych 

w Pruszczu Gdańskim 21.01.2018r.

 

III miejsce: grupa "BIEDRONKI"

przygotowanie: I. Krupińska, M. Laga, J. Kuczkowska

XIV Gminny Konkurs Kolęd i Piosenki o Tematyce Bożonarodzeniowej

w Kłodawie 19.12.2017r.

 

I miejsce: Wiktoria Raducha

przygotowanie: J. Kuczkowska, I. Krupińska, M. Laga

 

II miejsce: Zuzanna Strzyż

przygotowanie: J. Kuczkowska, A. Dąbek, C. Kitowska

Gminny Konkurs Plastyczny „Kartka Świąteczna-Bożonarodzeniowa”

w Kłodawie 19.12.2017r. 

wyróżnienie:  Marcel Latoszewski

przygotowanie: A. Dąbek, C. Kitowska

V Pomorski Festiwal Piosenki Dziecięcej "Bursztynowa nutka"

w Cieplewie 30.09.2017r.

 

II miejsce - Jan Rogalski ("Biedronki")

wyróżnienie - Wiktoria Raducha ("Biedronki")

 

Dzieci do występu przygotowały Panie:

Jolanta Kuczkowska, Izabela Krupińska, Monika Lamczyk oraz Angelika Dąbek.

 

Serdecznie dziękujemy za pomoc Rodzicom Jasia i Wiktorii.

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny