Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

ROK SZKOLNY 2015/2016

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

IV Pomorski Festiwal Piosenki Dziecięcej

"BURSZTYNOWA NUTKA" w Cieplewie

(V 2016)

Kategoria ROCZNIK 2010:

I miejsce Lilianna Krupińska ("Biedronki")

III miejsce - Szymon Pawlak ("Sówki")


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gminny Konkurs Recytatorski i Plastyczny

"JAN BRZECHWA W SŁOWIE I OBRAZIE"

(IV 2016)

KONKURS PLASTYCZNY:

 

kat. CZTEROLATKI:

II m. JUSTYNA SADOWSKA 

III m.LEON BIEŻUŃSKI 

 

kat. PIĘCIOLATKI:

I m. KORNELIA WITRAMBOWSKA

​III m. JULIA JAŻDŻEWSKA

 

kat. SZEŚCIOLATKI:

II m. MICHALINA OLSZEWSKA

III m. LILIANNA KRUPIŃSKA

 

KONKURS RECYTATORSKI:

Kategoria I – 4-latki

I m.- JANAS STANISŁAW 

 

Kategoria II – 5-latki

I m.- SZPAKOWSKI STANISŁAW 

III m. - RYBICKA AMELIA 

 

Kategoria III – 6-latki

III m. - PAWLAK SZYMON 

           ŻABIŃSKA AMELIA 

 

Wyróżnienie: BRDYNKIEWICZ JULIUSZ 

                    DZIEŻYC ALICJA 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Gminny XVIII Konkurs Kronikarski

"O GĘSIE PIÓRO"

(IV 2016)

 

III miejsce 

 

                                                                                                            

 

                                                  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

 

na temat: Certyfikat "Szkoła współpacy

XII Gminny Konkurs Kolęd i Piosenki

o tematyce Bożonarodzeniowej w Kłodawie

        (XII 2015)

OrganizatorSzkoła Podstawowa w Kłodawie, Fundacja "Pan Władek", GOKSiR w Trąbkach Wielkich

Kategoria "przedszkolaki":

I miejsce Lilianna Krupińska z gr. III

II miejsce Wiktoria Raducha z gr. I

III miejsce - Zuzanna Strzyż z gr. II

wyróżnienie Szymon Pawlak z gr. IV

Solistów do konkursu przygotowała Pani Jolanta Kuczkowska przy pomocy nauczycielek z poszczególnych grup.

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gminny Konkurs Plastyczny

"POLSKIE WARZYWA I OWOCE - SAMO ZDROWIE"

(XII 2015) 

Honorowy patronat: Wójt Gminy Trąbki Wielkie Pan Błażej Konkol

Kategoria 4-latki:

I miejsce (ex aequo)   

Monika Żukowska - gr. I, nauczyciel: Patrycja Jurczyńska-Fedak, Monika Lamczyk, Angelika Dąbek

Julia Jażdżewska - gr. II, nauczyciel: Angelika Dąbek, Celina Kitowska

 

Kategoria 5-latki:

II miejsceSzymon Pawlak - gr. IV, nauczyciel: Agnieszka Krawczyk, Jolanta Kuczkowska

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

V Finał Turnieju

"TRĄBIMY O BEZPIECZEŃSTWIE"

(IX 2015)

 

Kategoria: praca plastyczna 

I miejsce: Michalina Olszewska - gr. III, nauczyciel: Monika Lamczyk, Agnieszka Sławska 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~