Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

 

 

 


 


"Małe Kaszuby Biegają"

czerwiec 2017r.

 

I miejsce - Adam Klonowski ("Biedronki")


Adam Klonowski, nasz przedszkolak z grupy "Biedronek" od jakiegoś czasu uczestniczy w cyklu promoującym bieganie "Małe Kaszuby Biegają". Ostatnio jako jeden z najmłodszych uczestników zajął I miejsce, a jego siostra Ola, nasza absolwentka, miejsce II. Jak widać, nie tylko rodzice Adasia i Oli mogą poszczycić się ich sukcesami, ale i my możemy także się pochwalić sukcesami naszych przedszkolaków, także tych, którzy już jakiś czas temu opuścili mury naszego przedszkola. Bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Nagrodzeni w Gminnym Konkursie "Wiosna w ogrodzie"

9 maja 2017r.

 

Kategoria  I  ROCZNIK 2013  

II Miejsce: Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich - Grupa Żabki

 

Kategoria  II ROCZNIK  2012   

II Miejsce: Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich Grupa Tygryski

 

Kategoria  III ROCZNIK 2011 

I Miejsce: Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich Grupa Biedronki

 

Kategoria  IV  ROCZNIK 2010 

III Miejsce: Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich Grupa Sówki

 


 

 

 

Gminny XIX Konkurs Kronikarski

"O GĘSIE PIÓRO" im. Lidii Orzechowskiej

w kategorii kronik szkolnych i organizacji samorządowych 

5 kwiecień 2017r.

 

III miejsce dla  Pań kronikarek:

Agnieszki Krawczyk i Angeliki Dąbek

 

 

 

 

Nagrodzeni w Gminnych Konkursach -  Recytatorskim i Plastycznym

"Jan Brzechwa w słowie i obrazie"

3 kwiecień 2017r.

 

                     



 

 

 

 

Eliminacje do Gminnego Konkursu Recytatorskiego

"Jan Brzechwa w słowie i obrazie"

17 marzec 2017r.

 

Do Gminnego Konkursu Recytatorskiego zakwalifikowali się:

Kategoria I   4-latki - Marta Kozak

Kategoria II  5-latki - Aniela Ziarniewicz

Kategoria III 6-latki - Jan Rogalski

Kategoria IV  7-latki - Michalina Olszewska

* * * * * *

Ogólnopolski konkurs - "Moja ulubiona bajka z ekranu"

luty 2017

Dyplomy za udział otrzymały:

Zuzanna Ohler

Rozalia Ossowska

Oliwia Żabińska

 

POWIATOWY PRZEGLĄD JASEŁEK 2017 - udział grup Żabek i Tygrysków

 

 

 


XIII Gminny Konkurs Kolęd i Piosenki o tematyce Bożonarodzeniowej w Kłodawie

grudzień 2016r.

 

II miejsce - Wiktoria Raducha ("Tygryski")

​III miejsce - Milena Schuchardt ("Tygryski")

  

 

 

Konkurs Plastyczny

"Kartka świąteczna - bożonarodzeniowa" w Kłodawie

grudzień 2016r.

 

wyróżnienie - Laura Ossowska ("Tygryski")

 

 

 

 

 

 

Pogoda

Zegar

Imieniny