Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

ROK SZKOLNY 2018/2019

Wyniki  Konkursu Plastycznego pt. „Moja Mała Ojczyzna”  zorganizowanego przez

Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich

 

Kategoria I                    4 latki                            Placówka

Miejsce I              Aronas Szpakauskas                Żłobek-Przedszkole w Mickunach

Miejsce II             Agata Kudriawcewa                Żłobek-Przedszkole w Mickunach

Miejsce III            Laura Nowak                           Żłobek-Przedszkole w Mickunach

 

Kategoria II                  5-latki                           Placówka

Miejsce I               Wojciech Drejer                      Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich

Miejsce II             Kaja Tworogal                        Żłobek-Przedszkole w Mickunach    

Miejsce III            Zofia Chmura                          Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich                 

 

Kategoria III                 6-latki                           Placówka

Miejsce I              Witalij Niski                           Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich

Miejsce I              Dawid Piotrzkowski                Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich

Miejsce II             Łuka Hrabar                            Żłobek-Przedszkole w Mickunach    

Miejsce III            Anna Truszczyńska                 Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich

 

Kategoria IV                 7-latki                           Placówka

Miejsce I              Jerzy Pobłocki                         Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich

Miejsce II             Oliwia Gawryjołek                  Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich

Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za udział.

 

21. Gminny Konkurs Kronikarski im. Lidii Orzechowskiej "O Gęsie Pióro"

             

 

 


Gminny Konkurs "Jan Brzechwa - w słowie i obrazie" (w GBP)

5.04.2019r. 

KONKURS RECYTATORSKI:

kategoria 4 - latki (rocznik 2015)

I miejsce - Amelia Zittermann (SP im. Ks. J.P.Aeltermanna w Mierzeszynie)

II miejsce - Natalia Sikorska (SP im. T.Kościuszki w Sobowidzu)

III miejsce - Julia Wilczewska (SP im. K.Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich)

wyróżnienie - Maja Jasińska (Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich "Żabki")

 

kategoria 5 - latki (rocznik 2014)

I miejsce - Wojciech Połom (SP im. Ks. J.P.Aeltermanna w Mierzeszynie)

II miejsce - Klaudia Hetmańska (SP im. T.Kościuszki w Sobowidzu)

III miejsce - Adam Bogdan (SP im. K.Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich)

wyróżnienie - Wojciech Drejer (Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich "Tygryski")

 

kategoria 6 - latki (rocznik 2013)

I miejsce - Wojciech Rosanowski (Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich "Biedronki") 

II miejsce - Agata Kiełczykowska (SP im. Ks. J.P.Aeltermanna w Mierzeszynie) 

III miejsce - Krzysztof Pietrzak (SP im. K.Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich)

wyróżnienie - Julia Fuchs (SP im. T.Kościuszki w Sobowidzu) 

 

kategoria 7 - latki (rocznik 2012)

I miejsce - Stanisław Bogdan (SP im. K.Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich) 

II miejsce - Amelia Jasińska (SP im. T.Kościuszki w Sobowidzu) 

III miejsce - Maja Szulc (SP im. Ks. J.P.Aeltermanna w Mierzeszynie) 

wyróżnienie - Agnieszka Wójtowicz (SP im. Z.Bukowskiego w Czerniewie)

wyróżnienie - Zuzanna Strzałkowska (Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich "Sówki") 

 

KONKURS PLASTYCZNY:

 

kategoria 4 - latki (rocznik 2015)

I miejsce – Karol Arym

II miejsce – Igor Iwaszczyszyn

III miejsce – Tymoteusz Sawicki

wyróżnienie – Jadwiga Kula

 

kategoria 5 - latki (rocznik 2014)

I miejsce – Nikodem Jasiński

II miejsce – Laura Pankowska

III miejsce – Dominik Fedak

wyróżnienie – Oskar Łopaciński

 

kategoria 6 - latki (rocznik 2013)

I miejsce – Krzysztof Pietrzak

II miejsce – Maja Wlazło

III miejsce – Iga Pająkowska

wyróżnienie – Agata Dąbek

 

kategoria 7 - latki (rocznik 2012)

I miejsce – Lena Krzewska

II miejsce – Jan Morawski

III miejsce – Edyta Musiał

wyróżnienie – Alan Wójtowicz

 

 

 

 

Konkurs Pieśni i Wiersza Patriotycznego w Łęgowie

2.04.2019r. 

II miejsce: Zuzanna Strzałkowska i Antoni Konkol "Sówki"

III miejsce: Agata Dąbek "Biedronki"

Przygotowanie: J.Kuczkowska, A.Dąbek

          

 

 

 

Eliminacje do Gminnego Konkursu Recytatorskiego "Jan Brzechwa - w słowie i obrazie" (w przedszkolu)

25.03.2019r. 

Dzieci zakwalifikowane do Gminnego Konkursu Recytatorskiego "Jan Brzechwa - w słowie i obrazie" (w GBP):

Maja Jasińska - "Żabki" (przygotowanie: C.Kitowska, P. Jurczyńska-Fedak

Wojciech Drejer - "Tygryski" (przygotowanie: A.Krawczyk, A.Sławska

Wojciech Rosanowski - "Biedronki" (przygotowanie: A.Dąbek, Marta L.)

Zuzanna Strzałkowska - "Sówki" (przygotowanie: I.Krupińska, J.Kuczkowska)

 

 

 

XIV Gminny Konkurs Kolęd i Piosenki  Bożonarodzeniowej w Kłodawie

7.01.2019r.

 

 

III miejsce: Agata Dąbek "Biedronki", przygotowanie: J.Kuczkowska, A.Dąbek, M.Laga

 

 

 

 

 

Przedszkolny konkurs plastyczny "Portret Jana Brzechwy" (dla gr. "Biedronki" i "Sówki")

listopad 2018r.

                                                                                             

                                                              I miejsce Jerzy Pobłocki                                                               

 

 

 

    II miejsce Karol Gawlik     

 

     

      III miejsce Marta Kozak

 
 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

                                                                                                                    

   

  

 

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny