Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

ROK SZKOLNY 2019/2020

Wyniki konkursu plastycznego "Przepis na zdrowe danie z mojego regionu/kraju":

I miejsce Agata Dąbek "Pierogi po kaszubsku"- Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich

II miejsce Michał Gawryjołek "Gołąbki w sosie pomidorowym" - Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich

III miejsce Nikola Nakielska "Pieczona kaczka pomorska"- Przedszkole im.Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich

oraz ex aequo

III miejsce Aronas Szpakauskas "Chłodnik litewski" - Żłobek - Przedszkole w Mickunach

Wyróżnienia otrzymują:

Aron Szpakowskij "Sałatka owocowa na kolację" - Żłobek-Przedszkole w Mickunach

Justyna Taraszkiewicz "Placki z jabłkami" - Żłobek- Przedszkole w Mickunach

Karolina Wilkicka "Koktajl" - Żłobek-Przedszkole w Mickunach

Edwin Szablowski Kasza z bekonem na śniadanie" - Żłobek- Przedszkole w Mickunach

Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!

 

 

 

 

Przedszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny

"Moja ulubiona postać z twórczości Jana Brzechwy"

organizowany przez Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich. 

 

I miejsce - grupa "Żabki" i grupa "Tygryski"

 

 

 

Konkurs plastyczny

"Mój ulubiony bohater z bajki"

organizowany przez Szkołę Podstawową w Trąbkach Wielkich. 

Przedszkolny Konkurs "Portret Jana Brzechwy"

Zgodnie z działanianimi związanymi z naszym patronem, grupa "Biedronek" i  "Sówek" wzięła udział w konkursie plastycznych pt. "Portret Jana Brzechwy".

Wyniki konkursu  są następujące:

Grupa "Sówki"

I miejsce Agata Dąbek

II miejsce Pola Armatowska

III miejsce Marta Jaszewska

Grupa "Biedronki"

I miejsce Wojciech Drejer

II miejsce Zofia Gajewska

III miejsce Damian Hapoń

Przedszkolny Konkurs "Las jesienią"

Wyniki konkursu techniczno - plastycznego dla dzieci w wieku przedszkolnym z terenu Gminy Trąbki Wielkie pt.: „Las jesienią” 

 

 

I Kategoria 3 - LATKI ROCZNIK 2016 (dostarczonych prac: 3)

I Miejsce:

Szkoła Podstawowa im. księdza Jana Pawła Aeltermanna w Mierzeszynie

II Miejsce:

Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich - Grupa Żabki

III. Miejsce:

Szkoła Podstawowa im. T. Kosciuszki w Sobowidzu -

Oddział przedszkolny „O c“

II Kategoria 4 LATKI ROCZNIK 2015 (dostarczonych prac: 4)

I Miejsce:

Szkoła Podstawowa im. księdza Jana Pawła Aeltermanna

w Mierzeszynie 

II Miejsce:

Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich – Grupa Tygryski

III Miejsce:

Szkoła Podstawowa im. T. Kosciuszki w Sobowidzu -

Oddział przedszkolny „O c“

III Kategoria 5 – LATKI ROCZNIK 2014 (dostarczonych prac: 5)

I Miejsce:

Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich – Grupa – Biedronki

II Miejsce:

Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Kłodawie 

III Miejsce:

Szkoła Podstawowa im. Kunegundy Pawłowskiej

w Trąbkach Wielkich – Grupa - „0 a“

IV Kategoria 6 - LATKI ROCZNIK 2013 (dostarczonych prac: 6)

I Miejsce:

Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Kłodawie – klasa „0“ 

II Miejsce:

Szkoła Podstawowa im. Kunegundy Pawłowskiej

w Trąbkach Wielkich – Grupa „0 a“

III Miejsce:

Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich – Grupa Sówki

 

Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w naszym konkursie i zapraszamy do udziału w konkursach w przyszłym roku.

 

 

XVI Gminny Konkurs Kolęd w Kłodawie 

kat. przedszkolaki:

II miejsce Agata Dąbek ("Sówki")

 

 

Gminny Konkurs Plastyczny "Noszę odblaski - dostaję oklaski"  zorganizowany przez
Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich
30.10.2019r.

 

Kat. 6-latki (rocznik 2013)

I miejsce -  Franciszek Klonowski (SP im. Ks. J.P.Aeltermanna w Mierzeszynie)
II miejsce - Maksym Pietrzak (SP im. M. Kownackiej w Kłodawie)
III miejsce - Marcelina Kaniewska (SP im. M. Kownackiej w Kłodawie)

Marta Kozak, Zuzanna Kowalska (Przedszkole im. J. Brzechwy w Trąbkach Wielkich),
Monika Witrambowska, Krzysztof Pietrzak (SP im. K. Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich),
Agata Kiełczykowska (SP im. Ks. J.P.Aeltermanna w Mierzeszynie)

 

Kat. 5-latki (rocznik 2014)

I miejsce - Jakub Kujawiak (SP im. K. Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich)
II miejsce - Kornelia Gajewska (SP im. Ks. J.P.Aeltermanna w Mierzeszynie)
III miejsce - Maja Balcer (Przedszkole im. J. Brzechwy w Trąbkach Wielkich)

Alicja Pokora (SP im. Ks. J.P.Aeltermanna w Mierzeszynie),
Sylwia Zarzycka, Zofia Kulas (SP im. M. Kownackiej w Kłodawie)

 

Kat. 4-latki (rocznik 2015)

I miejsce - Iga Banach (SP im. K. Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich)
II miejsce - Kajetan Wójcik (SP im. Ks. J.P.Aeltermanna w Mierzeszynie)
III miejsce - Jadwiga Kula (Przedszkole im. J. Brzechwy w Trąbkach Wielkich)

Aniela Lipa (Przedszkole im. J. Brzechwy w Trąbkach Wielkich)

 

Kat. 3-latki (rocznik 2016)

I miejsce - Judyta Jarek (SP im. Ks. J.P.Aeltermanna w Mierzeszynie)
II miejsce - Filip Bratkowski (SP im. Ks. J.P.Aeltermanna w Mierzeszynie)
III miejsce - Helena Mientka (Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich)

Oliwia Chmielewska (SP im. K. Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich)

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny