REKRUTACJA DO KLASY I

Utworzono dnia 28.02.2021

UWAGA RODZICE DZIECI Z ROCZNIKA 2014!

Infirmujemy, iż w szkołach podstawowych na terenie naszej gminy rozpoczyna się rekrutacja do klasy I (terminy są wspólne dla wszystkich placówek - Czerniewo, Kłodawa, Mierzeszyn, Sobowidz, Trąbki Wielkie) - więcej informacji oraz wniosek z załącznikami znajdziecie Państwo na stronach internetowych poszczególnych szkół.

Poniżej przedtsawamy terminarz rekrutacji na rok szkolny 2021/2022:

1. Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków i kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym: 01-08 marca 2021 r.

2. Podanie przez komisję rekrutacyjną  do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych: 11 marca 2021 r.

3. Potwierdzenie przez rodzica kandydata zakwalifikowanego woli przyjęcia wyrażonej we wniosku, w formie pisemnego oświadczenia: 11-15 marca 2021 r.

4. Podanie przez komisję rekrutacyjną  do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych: 18 marca 2021 r.