Rekrutacja - zasady składania wniosków

Utworzono dnia 27.03.2020

SZANOWNI PAŃSTWO!

W związku z sytuacją spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa – COVID-19, w celu zminimalizowania ryzyka oraz w trosce

o wspólne bezpieczeństwo, w tegorocznym procesie rekrutacji będziemy przy składaniu skanu wniosku wraz z załącznikami korzystać z narzędzi on-line, tj.  poczty mailowej przedszkola:

przedszkole.trabki@op.pl

UWAGA!

W tytule wiadomości proszę wpisać: Rekrutacja 2020

Oryginał wniosku można w terminie późniejszym wysłać pocztą tradycyjną  lub dostarczyć osobiście do placówki.

Równocześnie istnieje możliwość złożenie wniosku osobiście w siedzibie przedszkola przy ulicy Parkowej 13 -

od 30 marca do 3 kwietnia od godziny 14.00 do 17.00.

W tym przypadku prosimy skorzystać z dzwonka znajdującego się z prawej strony drzwi wejściowych - przywołany w ten sposób pracownik wskaże miejsce pozostawienia wniosku.

Informujemy, iż:

- rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 odbywa się na 196 miejsc (20 dostępnych w budynku przy ulicy Parkowej oraz 176 w budynku przy ulicy Sportowej)

- lista dzieci zakwalifikowanych, jak również przyjętych zostanie umieszczona na stronie internetowej przedszkola w zakładce REKRUTACJA.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą pod numerem telefonu: 512 005 140.