Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH

Trąbki Wielkie, 20.04.2020r.

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH

DO PRZEDSZKOLA IM. JANA BRZECHWY W TRĄBKACH WIELKICH

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

 

W wyniku przeprowadzonego postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2020/2021 do Przedszkola  im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich na 196 wolnych miejsc Komisja Rekrutacyjna przyjęła następujące dzieci:

L.p

Nazwisko i imię

Informacja

1

Banna Barbara

Przyjęta

2

Banna Wojciech

Przyjęty

3

Bida Michalina

Przyjęta

4

Brzozowski Dawid

Przyjęty

5

Bukowska Amelia

Przyjęta

6

Cholewińska Nikola

Nieprzyjęta

7

Czerniak Tymon

Przyjęty

8

Daft Antoni

Przyjęty

9

Fedak Franciszek

Przyjęty

10

Fierek Emilia

Przyjęta

11

Filochowski Albert

Przyjęty

12

Frankowski Nataniel

Nieprzyjęty

13

Gapska Melanie

Przyjęta

14

Golubska Zuzanna

Przyjęta

15

Gorząch Nadia

Przyjęta

16

Gościńska Matylda

Nieprzyjęta

17

Górski Marcel

Przyjęty

18

Grześkowiak Ignacy

Przyjęty

19

Haraburda Antoni

Przyjęty

20

Hetmańska Klaudia

Przyjęta

21

Hubrich Anastazja

Przyjęta

22

Jakubowska Julia

Przyjęta

23

Jasińska Milena

Przyjęta

24

Jereczek Milena

Przyjęta

25

Kaca Cezary

Nieprzyjęty

26

Kaczor Kazimierz

Przyjęty

27

Keslinke Gracjan

Przyjęty

28

Keslinke Marcel

Przyjęty

29

Komorowska Katarzyna

Przyjęta

30

Konopka Leonard

Przyjęty

31

Kruczyńska Lena

Przyjęta

32

Kruk Zuzanna

Przyjęta

33

Kuchnowski Gracjan

Przyjęty

34

Kuklińska Zuzanna

Przyjęta

35

Kulig Zuzanna

Przyjęta

36

Kurnikowska Aleksandra

Przyjęta

37

Kwiatek Maja

Przyjęta

38

Langmesser Julianna

Przyjęta

39

Langmesser Zuzanna

Przyjęta

40

Libricht  Lena

Nieprzyjęta

41

Mania Ksawier

Przyjęty

42

Maszka Aleksandra

Nieprzyjęta

43

Maszka  Jakub

Przyjęty

44

Miara Szymon

Przyjęty

45

Młyńska Jagoda

Przyjęta

46

Młyńska Lena

Przyjęta

47

Młyński Tymoteusz

Przyjęty

48

Mrozkowiak Antoni

Przyjęty

49

Niemczyk Igor

Przyjęty

50

Olszewska Hanna

Przyjęta

51

Ossowska Maria

Przyjęta

52

Papakul Szymon

Przyjęty

53

Pelewska Klara

Nieprzyjęta

54

Pettka Tymon

Przyjęty

55

Pettke Oliwia

Przyjęta

56

Rogall Tymoteusz

Przyjęty

57

Rychter Franciszek

Przyjęty

58

Sakowicz  Jakub

Przyjęty

59

Sęczkowski Mikołaj

Przyjęty

60

Skierka Franciszek

Przyjęty

61

Soroczyński Franciszek

Przyjęty

62

Stanke Zuzanna

Przyjęta

63

Stosio  Julian

Przyjęty

64

Surma Aleksander

Przyjęty

65

Surma  Cezary

Przyjęty

66

Surma Jakub

Przyjęty

67

Surma  Zofia

Przyjęta

68

Szadkowska  Iga

Przyjęta

69

Szczukowski Oliwier

Przyjęty

70

Szostek Nina

Przyjęta

71

Szostek Jakub

Przyjęty

72

Szustak  Liliana

Przyjęta

73

Węgrzyński Jakub

Przyjęty

74

Wiese Aleksander

Przyjęty

75

Wiese  Alicja

Przyjęta

76

Wiśniewski Radosław

Przyjęty

77

Witkowski Marcel

Przyjęty

78

Wróblewska Julia

Przyjęta

79

Zulewska  Marta

Przyjęta

 

 

 

                                                                                  Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej: Angelika Dąbek (-_

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny