Łączy nas muzyka

Utworzono dnia 01.03.2020, 20:25

Kolejnym etapem w naszym programie "Bocian" było zadanie do wykonania pt. "Łączy nas muzyka", którego celem było aby wszystkie przedszkolaki nauczyły się piosenki w języku niemieckim - "Panie Janie". Tą piosenkę akurat większość dzieci zna więc pani Jola przygotowała słowa piosenki i już od stycznia rozpoczęły się próby podczas rytmiki. Okazało się, że bardzo szybko udało się dzieciom zapamiętać tekst piosenki w języku polski a także niemieckim i bardzo im się to spodobało. Dodatkowo "Sówki" jako najstarsza grupa nayczyła się grać "Panie Janie" na bum bum rurkach. Przedszkolaki zaśpiewały piosenkę podczas spotkania na "Aniołkowym graniu", które odbyło się 14 lutego 2020r. Zapraszamy do obejrzenia filmu.