Wróżby andrzejkowe

Utworzono dnia 30.11.2021, 21:00

29 listopada to był dzień, w którym nasi podopieczni przyszli do przedszkola w pomysłowych i ciekawych nakryciach głowy. Było mnóstwo zabaw w postaci wróżb i przepowiedni. „ Niedźwiadki” w magicznym, pełnym tajemnic nastroju przystąpiły do wróżb przepowiadających przyszłość. Nie zabrakło tradycyjnych zabaw takich jak: „kubki przyszłości”, „tajemnicze kolory”, „kim będę w przyszłości”, oryginalne ustawianie kapci w kierunku drzwi, natomiast największą atrakcją było klasyczne lanie wosku przez klucz. Wszystkie wróżby i zabawy były dobrą okazją do rozbudzenia w dzieciach ciekawości i chęci poznania naszej ludowej tradycji. Na zakończenie przedszkolaki z entuzjazmem opowiadały o swoich wrażeniach.