Wycieczka do Zagrody Kociewskiej

Utworzono dnia 06.06.2022

W piątek 3 czerwca 2022r. całe nasze przedszkole wybrało się na wycieczkę do Zagrody Kociewskiej w Godziszewie. Na miejscu czekała na nas cała masa atrakcji! W pierwszej kolejności wybraliśmy się do Kopalni Złota, gdzie każdy z nas mógł zabrać ze sobą na pamiatkę jedną bryłkę "złota", następnie mogliśmy pojeździć Retro Autkami i nakarmić króliczki. Kolejną atrakcją były ogromne, dmuchane Skocze Góry oraz Ścieżka Sensoryczna po której przeszliśmy się na boso, aby doświadczyć jej różnych struktur. Mieliśmy okazję poskakać na sianie oraz zrobić grupowe zdjęcie, a także przejść przez Labirynt Dźwięków. Po tych atrakcjach czekał na nas pyszny obiad na świeżym powietrzu - kiełbaski z grilla. Na koniec przeszliśmy przez Małpi Gaj, Duże Klocki Lego oraz Tor Wyścigowy dla Piłek. Do przedszkola wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi.

Wycieczka do Zagrody Kociewskiej

Utworzono dnia 06.06.2022, 09:17