WAŻNE - SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW

SZANOWNI PAŃSTWO!

Wnioski o przyjęcie do przedszkola w rekrutacji uzupełniającej można składać w następujący sposób:

1) poprzez pocztę elektroniczną: sekretariat@przedszkoletrabki.pl - w formie pliku PDF (wniosek wraz załącznikami). W tytule wiadomości proszę wpisać: Rekrutacja uzupełniająca 2022Oryginał wniosku będzie można w terminie późniejszym dostarczyć osobiście do placówki.

2) osobiście w siedzibie przedszkola przy ulicy Sportowej 19, od 4 do 8 lipca 2022 roku od godziny 8.00 do 15.00.

W tym przypadku prosimy skorzystać z dzwonka znajdującego się z prawej strony drzwi wejściowych - przywołany w ten sposób pracownik wskaże miejsce pozostawienia wniosku.

Informujemy, iż lista dzieci zakwalifikowanych, jak również przyjętych zostanie umieszczona na drzwiach wejściowych budynku przy ulicy Sportowej 19. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą pod numerem telefonu: 532-540-860.

UWAGA!

Przypominamy, iż rodzice dzieci zakwalifikowanych muszą w terminie 13-14 lipca br. złożyć oświadczenie woli przyjęcia dziecka. Niezłożenie tego dokumentu jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Lista wydarzeń w miesiącu Sierpień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny: