WAŻNE - SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW

SZANOWNI PAŃSTWO!

Wnioski o przyjęcie do przedszkola można składać w następujący sposób - osobiście w siedzibie przedszkola przy ulicy Sportowej 19, od 11 do 15 marca 2024 roku od godziny 8.00 do 15.00.

W tym przypadku prosimy skorzystać z dzwonka znajdującego się z prawej strony drzwi wejściowych - przywołany w ten sposób pracownik wskaże miejsce pozostawienia wniosku.

Informujemy, iż lista dzieci zakwalifikowanych, jak również przyjętych zostanie umieszczona na drzwiach wejściowych budynku przy ulicy Sportowej 19.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą pod numerem telefonu: 532-540-860.

UWAGA!

Przypominamy, iż rodzice dzieci zakwalifikowanych muszą w terminie 20-22 marca br. złożyć oświadczenie woli przyjęcia dziecka.

Niezłożenie tego dokumentu jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.