Światowy Dzień Szczęścia

Utworzono dnia 25.03.2021

"Czym dla mnie jest szczęście?" - na to pytanie odpowiadały Biedronki podczas Światowego Dnia Szczęścia. Okazało się, że powodów do szcześcia dzieci mają całkiem sporo. Był to wyjątkowy dzień podczas którego dzieci dowiedziały się, gdzie poszukiwać szczęścia oraz rozmawiały o swoich uczuciach. Wspólnie wybrały się na Wyspę Szczęścia, gdy wykonywały zadania, m.in. pomoc nieszczęśliwym elfom w odbudowaniu ich domu, porozmawianie z kapitanem, który zapomniał magicznych słów oraz wykonanie Drzewka Szczęścia. Biedronki dzielnie ze sobą współpracowały i przeganiały się w pomysłach na rozwiązanie problemów innych i obdarowaniu ich odrobiną szczęścia, bo nawet małe gesty są istotne, jeśli możemy komuś nimi sprawić radosć :).

Światowy Dzień Szczęścia

Utworzono dnia 25.03.2021, 14:53