Dzień w krainie bajek 05-11-2021

Utworzono dnia 06.11.2021

Na dzień 5 listopada przypada cudowne święto, Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu do przedszkola nie przyszło żadne dziecko. Za to gościliśmy Piotrusia Pana, Kopciuszka, Belle, Ciasteczkowego Potwora czy Elze. Okazało się, że książeczki na półkach w naszym przedszkolu czują się samotne, że dzieci, rzadko zaglądają na półeczkę, więc zniknęły. Rozpoczęliśmy z postaciami z bajek misję ratunkową. Najpierw musieliśmy wypowiedzieć zaklęcie, żeby móc wyruszyć w podróż do magicznej krainy. Później dopasowywaliśmy odpowiedni klucz, żeby móc przejść przez tajemnicze drzwi. Doszliśmy do zamku, czekało tam na nas zadanie. Musieliśmy odnaleźć w komnatach zamku brakujące pary. Nie było to dla nas żadnym kłopotem. Bajkowe postacie zaprosiły nas na bal, tańczyliśmy do utraty tchu…Książeczki wróciły na półkę...

Dzień w krainie bajek 05-11-2021

Utworzono dnia 06.11.2021, 17:23