Dzień Seniora / День похилого віку

Utworzono dnia 23.10.2022

W sobotę, 22 października 2022 roku przedstawiciele grup: „Liski”, „Wilczki” i „Niedźwiadki”  wystąpili w Szkole Podstawowej w Trąbkach Wielkich podczas obchodów Dnia Seniora.

Przedszkolaki zaśpiewały trzy piosenki. W jednej z nich zaprezentowały się solistki: Helena Kąkol i Helena Mientka z grupy „Lisków”.

Na koniec dzieci oczarowały wszystkich tańcem z różami.

Po zejściu ze sceny przedszkolaki zostały obdarowane upominkiem od organizatorów spotkania oraz od dyrektor Przedszkola w Trąbkach Wielkich Pani Anny Tysler.

Serdecznie gratulujemy pięknego występu.

/////

У суботу, 22 жовтня 2022 року, представники гуртів: «Liski», «Wilczki» та «Bears» виступили в Початковій школі в Тробках Вельких під час святкування Дня літніх людей.

Дошкільнята заспівали три пісні. В одному з них виступили солісти: Гелена Конколь та Гелена Ментка з гурту «Лісків».

На завершення діти зачарували всіх танцем із трояндами.

Після виходу зі сцени дошкільнята отримали подарунки від організаторів зустрічі та від директора Дитячого садка в Троббах Вельких пані Анни Тислер.

Вітаю з прекрасним виступом.